Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech


 Xalq deputatlari mahalliy Kengashlari deputatlarini
ma’naviy va moddiy rag‘batlantirish

KOMISSIYA TARKIBI

 

1.      

MAQSUDOV

Muhammadjon

-

O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati a’zosi

2.      

MAMATKARIMOV Odiljon
Oxundedayevich

-

Mahalliy byudjetni shakllantirish va uni ijro etish, iqtisodiy islohotni amalga oshirish hamda tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi raisi

3.      

KARIMOV
Bahodir
Abdug‘aniyevich

-

Qonuniylik, huquq-tartibot va fuqarolar xavfsizligini ta’minlash masalalari bo‘yicha doimiy  komissiyasi raisi

4.      

MAHMUDOV Bahriddin
Jo‘rayevich

-

Ijtimoiy-madaniy rivojlanish, yoshlar siyosati va sog‘lom avlodni tarbiyalash masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi raisi

5.      

HUSAINOV
Sayfiddin
Mahmudovich

-

Sanoat, transport, qurilish, kommunal soha va aholiga xizmat ko‘rsatish masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi raisi

6.      

ABDULLAYEV
Ravshanbek
Nabiyevich

-

Agrar, suv xo‘jaligi masalalari va ekologiya bo‘yicha doimiy komissiyasi raisi

7.      

PARPIYEV
Mahmudjon
Mamatovich

-

Reglament va deputatlik odobi masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi raisi

 

 

 

Xalq deputatlari Namangan viloyati Kengashining Mahalliy byudjetni shakllantirish va uni ijro etish, iqtisodiy islohotni amalga oshirish hamda tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

Mamatkarimov Odiljon Oxundedayevich

40-Uychi saylov okrugidan deputat, Namangan muhandislik-texnologiya instituti rektori

Komissiya a’zolari

Rapiqov Tohirjon Yuldashboyevich

56-Sharq Yulduzi saylov okrugidan deputat, Mingbuloq tumani xokimi

To‘raxodjayev Anvar Imammuhamadovich

23-Kosonsoy saylov okrugidan deputat, Kosonsoy tumani o‘rmon xo‘jaligi bo‘limi boshlig‘i

Ibragimov Avaz Qambarovich

24-Nurobod saylov okrugidan deputat, “Texno standart Test” MCHJ rahbari

Mahkamov Abdumutalli Mamadaliyevich

54-Hamid Olimjon saylov okrugidan deputat, Chortoq tumani “Chortoq Bosh bekat” xususiy korxonasi rahbari.

Jo‘rayev Baxtiyor Bakidjanovich

16-Oltin vodiy saylov okrugidan deputat, "O‘zneftmahsulot" aksiyadorlik kompaniyasiga qarashli "To‘raqo‘rg‘on neft bazasi" unitar korxonasi xodimi

Sultanov Azamjon Mahmudovich

2-Pop saylov okrugidan deputat, Pop tumani hokimi

Muhamadiyeva Nargiza Lapasovna

60-Zarkent saylov okrugidan deputat, Namangan viloyat hokimligi huzuridagi fuqarolar o‘zini-o‘zi boshqarish organlari xodimlarini qayta tayyorlash o‘quv kursi rahbari

Boltabayev Bahodir Bahriddinovich

46-Hamza saylov okrugidan deputat, Uchqo‘rg‘on tumani elektr tarmoqlari korxonasi boshlig‘i

Izbosarov Dehqonali Yusupjanovich

11-Karnon saylov okrugidan deputat, Chust tumanidagi “Yusupjon hoji Izbosarov” fermer xo‘jaligi rahbari 

     


 

 

Xalq deputatlari  Namangan viloyati Kengashining Qonuniylik,
huquq-tartibot va fuqarolar xavfsizligini ta’minlash
masalalari bo‘yicha doimiy  komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

Karimov Bahodir Abdug‘aniyevich

26-Guliston saylov okrugidan deputat, O‘zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasi Namangan viloyati hududiy boshqarmasi boshlig‘i

Komissiya a’zolari

Fayzullayev Tursunboy

31-Isfarxon saylov okrugidan deputat, Namangan davlat unversiteti professori

Ziyovuddinov Ilhomjon Salohiddinovich

36-G‘alcha saylov okrugidan deputat, Namangan tumanidagi “Navbahor namunasi” fermer xo‘jaligi rahbari

Umarov Abdusalom Vaxitovich

33-Isoqcho‘yan saylov okrugidan deputat, Namangan davlat unversiteti rektori

Abdurahimova Dilorom Olimjanovna

30-Ittifoq saylov okrugidan deputat,
26-sonli «Mehribonlik uyi»direktori

Muhiddinov Fazliddin Patxullayevich

43-Mashad saylov okrugidan deputat, Namangan shahridagi 10-oila poliklinikasi umumiy amaliyot shifokori.

Oxunov Ahmadjon Aliyevich

49-G‘alaba saylov okrugidan deputat, Norin tuman veterinariya bo‘limi boshlig‘i

Arslonov Ilhomjon Marufjonovich

6-Serob saylov okrugidan deputat, xususiy tadbirkor

Djurayev Azamjon Sarimsaqovich

47-Qo‘g‘ay saylov okrugidan deputat, Uchqo‘rg‘on tuman tibbiyot birlashmasiga qarashli Qo‘g‘ay shifoxonasi jarrohlik bo‘limi vrachi

Bahramov Nodir Odilxanovich

32-Navoiy saylov okrugidan deputat, Namangan «Shamshir» mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktori

 

        

 

Xalq deputatlari  Namangan viloyati Kengashining  Ijtimoiy-madaniy rivojlanish, yoshlar siyosati va sog‘lom avlodni tarbiyalash
 masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

Mahmudov Bahriddinxon Jo‘rayevich

8-Olmos saylov okrugidan deputat, Namangan muhandislik pedagogika instituti kasb ta’limi kafedrasi o‘qituvchisi

 

Komisiya a’zolari

Oxunov Bahodir Jo‘rayevich

9-Varzik saylov okrugidan deputat, Chust tumani hokimi

Vaxobov Azimjon Abdumutalovich

45-Qayqi saylov okurgidan deputat, Uchqo‘rg‘on tumani hokimi

Mavlanov Abduvali Xayrullayevich

50-To‘da saylov okrugidan deputat, Namangan shahar tibbiyot birlashmasi boshlig‘i

Mahkamova Mavluda Islomovna

18-Gurtepa saylov okrugidan deputat, Mingbuloq tumanidagi 43-umumta’lim maktabi direktori

Muminov Solijon Djalilovich

29-G‘ishtko‘prik saylov okrugidan deputat, Tadbirkorlar va ishbilarmonlar harakati-O‘zbekiston Liberal demokratik partiyasi viloyat Kengashi raisi, viloyat sog‘liqni saqlash boshqarmasi boshlig‘i

Mamasolieva Nafisa Tursunqulovna

39-Rovot saylov okrugidan deputat, Uychi tumani hokimining o‘rinbosari, xotin-qizlar qo‘mitasi raisi

Hakimov Ismoil Pattayevich

21-Chindovul saylov okrugidan deputat, Kosonsoy tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli “Obodon” QOP mudiri

Xolmirzaeva Naimaxon Shomirzayevna

51-G‘alaba saylov okrugidan deputat, Norin tumani hokimining o‘rinbosari, xotin-qizlar qo‘mitasi raisi

To‘xtanazarov Olimjon Abdunazarovich

4-Umrzoqov saylov okrugidan deputat, O‘zbekiston teleradiokompaniyasi, Toshkent telekanali rejissiyori

 

Xalq deputatlari Namangan viloyati Kengashining Sanoat, transport,
qurilish, kommunal masalalari va  aholiga xizmat ko‘rsatish masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

Husainov Sayfiddin Mahmudovich

27-Kurashxona saylov okrugidan deputat, "Namangan hududiy elektr tarmoqlari korxonasi" AJ direktorining kapital qurilish va umumiy masalalar bo‘yicha o‘rinbosari

 

Komisiya a’zolari

 

Yusupov Bahodir Tursunovich

22-Qo‘qumboy saylov okrugidan deputat,O‘zbekiston Respublikasi qishloq xo‘jaligi vaziri

Umarov Baxtiyor G‘aniyevich

35-Toshbuloq saylov okrugidan deputat, Namangan tumani “ISTIQLOL TEKSTIL DIZAYN” mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktori

Asqarov Shuhratjon Nosirovich

38-Irvadon saylov okrugidan deputat, “O‘zbekiston havo yo‘llari” milliy aviakompaniyasi xalqaro “Namangan” aeroporti DUK direktori

Davranov Shuhrat Abdulxayevich

34-Tepaqo‘rg‘on saylov okrugidan deputat, Namangan tumani hokimi

Oxunov Rustam Axmedjanovich

7-Sabzazor saylov okrugidan deputat, Namangansuvqurilish mas’uliyati cheklangan jamiyati direktorlar kengashi raisi

Ismoilov Ikromjon Usmonjonovich

17-Jomashuy saylov okrugidan deputat, xususiy tadbirkor

Turdiyev Tohir Jakparaliyevich

52-Binokor saylov okrugidan deputat, “Vodiygazta’minot” unitar korxonasi Namangan viloyat filiallari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

Usmanov Muhammad Mahmudjanovich

14-Xo‘jand saylov okrugidan deputat, xususiy tadbirkor

Madrahimov Isaqjon Jo‘rayevich

3-Nayman saylov okrugidan deputat, “Pop non savdo” MCHJ raisi


 

Xalq deputatlari Namangan viloyati Kengashining Agrar, suv xo‘jaligi masalalari va ekologiya bo‘yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

Abdullayev Ravshan Nabiyevich

42-Yorkatay saylov okrugidan deputat, O‘zbekiston Xalq demokratik partiyasi viloyat kengashi raisi

 

Komisiya a’zolari

Xomidov Abduraim

15-Shahand saylov okrugidan deputat, “SHahand xumo qushi” fermer xo‘jaligi rahbari

Najmidinov Ikromxon Hoshimxonovich

12-Ibrat saylov okrugidan deputat, O‘zbekiston faxriylarni qo‘llab-quvvatlash “Nuroniy” jamg‘armasi Namangan viloyati bo‘limi raisi

Mirzayeva Xalchaxon

13-Sayram saylov okrugidan deputat, To‘raqo‘rg‘on tumanidagi “Xaticha aya” fermer xo‘jaligi rahbari

Turg‘unova Mamuraxon Egamberdiyevna

41-Jiydakapa saylov okrugidan deputat,  Uychi tumanidagi “Otaboy sulolasi Otabek” fermer xo‘jaligi rahbari

Maqsudov Olimjon Fayzullayevich

1-Toshmatov saylov okrugidan deputat, “REDBIN”agro mas’uliyati cheklangan jamiyati direktori

Muydinxo‘jaev Xumitxon

20-Koson saylov okrugidan deputat, «Chashmai Safed» qishloq xo‘jalik korxonasi rahbari

Imomova Mavluda Fayzullayevna

10-Sho‘rkent saylov okrugidan deputat, “Davronbek-G‘aybullo” fermer xo‘jaligi rahbari

Hojiyev Obobakir Sodiqovich

55-Bobur saylov okrugidan deputat, Z.M.Bobur agrosanoat firmasi rahbari

Tojibayev Zokirjon Sobiddinovich

37-O‘zbekiston saylov okrugidan deputat, Faxriylarni qo‘llab-quvvatlash Nuroniy jamg‘armasi Namangan tumani bo‘limi boshlig‘i

 

 

Xalq deputatlari Namangan viloyati Kengashining Reglament va
deputatlik odobi masalalari bo‘yicha doi
miy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

Parpiyev Mahmud Mamatovich

53-Chortoq saylov okrugidan deputat, “Namangan haqiqati” gazetasi bosh muharriri

 

Komisiya a’zolari

 

 

saylov okrugidan deputat, Namangan viloyati hokimining o‘rinbosari, xotin-qizlar qo‘mitasi raisi

Abdurazaqov Shavkat Shokirdjanovich

25-To‘quvchi saylov okrugidan deputat, Namangan shahar hokimi

Maqsudov Muhamadjon

58-Birlashgan saylov okrugidan deputat, Namangan viloyati teleradiokompaniyasi direktori

Esonbayeva Diloram Mahamadjanovna

44-Uchqo‘rg‘on saylov okrugidan deputat, Uchqo‘rg‘on tumani hokimining o‘rinbosari, xotin-qizlar qo‘mitasi raisi

Abdullayev Ibrohim

28-Taxta ko‘prik saylov okrugidan deputat, Namangan viloyat ko‘p tarmoqli tibbiyot markazi kardiorevmatologiya bo‘limi mudiri

Sirojidinov Rahmonidin Fayzidinovich

5-Chodak saylov okrugidan deputat, Pop tuman yo‘l xo‘jaligi pudrat ta’mirlash-foydalanish korxonasi boshlig‘i

Dadaboyev Luqmonjon Ismoilovich

59-Zarbdor saylov okrugidan deputat, Nasos stansiyalari energetika va aloka boshqarmasi Kosonsoy ishlab chiqarish bo‘limi boshlig‘i

Qodirov Hasanboy Qodirovich

48-Haqulobod saylov okrugidan deputat, “O‘zagrosug‘urta” DASK Norin tuman bo‘limi boshqaruvchi menedjeri

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech